АТЕСТАЦІЯ -2024

09 жовтня 2023 року у закладі освіти відбулось засідання атестаційної комісії І рівня.

Відповідно до протоколу №1 засідання атестаційної комісії:

•  затверджено список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації в 2024 році, графік засідань атестаційної комісії.

• визначено, що  підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня по винесенню рішень щодо результатів атестації буде проведене 01 квітня 2024 року.

• визначений строк подання педагогічними працівниками, які атестуються в 2024 році, документів, що на їх думку свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення (у разі подання в електронній формі) – протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення списку педагогічних працівників (протоколу засідання атестаційної комісії),  які підлягають черговій атестації в 2024 році, до 16 жовтня 2023 року та впродовж п'яти днів після оприлюднення списку на позачергову атестацію на сайті закладу освіти, до 18 грудня 2023 року.

• затверджена адреса електронної пошти, у разі подання в електронній формі, документів педагогічними працівниками, що на їх думку свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення - annazhuchenya2016@ukr.net

АТЕСТАЦІЯ -2024

АТЕСТАЦІЯ -2023

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ВЧИТЕЛІВ,

ЯКІ АТЕСТУЮТЬСЯ

«КАЛЕЙДОСКОП ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ»

31 березня  2023 року у Вільногірському ліцеї №4 відбулось засідання атестаційної комісії. Цьому заходу передував творчий звіт  педагогів, які атестуються «Калейдоскоп педагогічної майстерності». Досвідчені педагоги:  Кричевська В.А., Манжула Т.Я., Соколова В.Д., Філатова К.М. та  молоді вчителі: Скляренко Л.І., Шишко А.П., поділилися своїми творчими здобутками. Оригінально, креативно, презентували досвід роботи, продемонстрували результативність професійної майстерності в міжатестаційний період та в дружній  атмосфері розкрили себе як як цікаві особистості.

Несподіваним і приємним сюрпризом стало для педагогів вітання від своїх улюблених учнів.

Тож вітаємо наших педагогів і бажаємо: не­хай ніколи не згасає у вашому серці та душі палкий вогонь творчого натхнення, любові до своєї справи, до дітей; нехай щоденно вас окрилює людське шану­вання і щира вдячність учнів!