"РІК НЕЗЛАМНОСТІ: В ЄДНОСТІ - НАША СИЛА!"

31 травня на урочистій онлайн-лінійці пролунав шкільний дзвоник та сповістив про закінчення навчального року. Щиро бажаємо всім учням літніх канікул під мирним небом України. Випускникам – відмінного старту на дорослому життєвому шляху. А вчителям – гордості і захопленості від успіхів своїх учнів та вихованців!

Проєкт «Безпечна країна»

У нашому закладі освіти пройшов тиждень (15.05 по 19.05) з  основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму

внаслідок дорожньо-транспортних пригод в рамках національного проєкту «Безпечна країна».

Заходи, присвячені безпеці дітей на дорозі:

• проведення онлайн-уроків з тематики безпеки дорожнього руху у ліцеї;
  • бесіди з теми «Дотримання правил дорожнього руху»;
  •  індивідуальні та групові профілактичні бесіди з питань безпеки дорожнього руху з батьками та учнями, які мають велосипеди, роликові ковзани, скейти;
  • проведення тематичних виховних годин і позакласних заходів (змагання юних
  • інспекторів руху, гра команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху);
  • вікторини, конкурси, квести, флешмоби, фото-челенджи,
  • відео-лекторії, заочних подорожей, уявних мандрівок.

дЕНЬ ГЕРОЇВ

22-23 травня у нашому ліцеї було проведено тематичні виховні години, присвячені Дню героїв на честь українських борців за самостійну соборну державу з часів України-Руси, козаків, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН, УПА, героїв Небесної Сотні та сучасної московсько-української війни.

Це горде і одночасно сумне свято: багато українських героїв розплатилися життям заради своєї країни.

Але ми віримо, що Перемога за нами!

дЕНЬ ВИШИВАНКИ

першА річницЯ початку визволення українських земель від рашистських загарбників

Цю пісню українці знають з перших акордів, а її слова закарбовані в нас на генетичному рівні. Йдеться про Державний Гімн України, річницю якого ми вирішили відзначити у вигляді пісенного челенджу - і навіть заспівали його англійською мовою на знак підтримки України на міжнародному рівні до першої річниці початку визволення українських земель від рашистських загарбників у рамках медійної кампанії #МістаГероїв

Дякуємо учням 4-Б, 5-Б, 6-А, 6-Б та 11 класу за чудове виконання Гімну, а також нашим вчителям англійської мови: Лінник Н.В., Житній О.В., Жир О.М. та Коломарову В.І.

Режисер відеоролика - учениця 6-А класу Лінник Анастасія

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТЕАТРУ

ТЕАТРАЛЬНА ПРЕМ'ЄРА в нашому ліцеї до Всесвітнього дня театру: майстерна гра юних акторів, цікавий сюжет, яскраві лялькові образи!..

У четвер, 16 березня, відбулася презентація лялькової вистави "Лісові пригоди", яку підготували вихованці театрального гуртка 4-Б класу під керівництвом свого мудрого, талановитого вчителя та наставника Катерини Мефодіївни Філатової. Найменші глядачі ліцею - учні 1-2-х класів, отримали позитивні емоції, а сама вистава переривалася гучними оплесками та доброзичливим сміхом. Бо ж саме театр є одним із найяскравіших та найемоційніших засобів, що формують естетичний смак особистості. А інсценізація чи театральна постановка не залишають байдужими юне покоління, пробуджуючи непідробні емоції й даруючи справжню насолоду.

Дякуємо юним театралам за чудову виставу!

спам-challenge ментальної стійкості українців

”Дивлюсь я на небо, та й думку гадаю"

Відеоролик на тему "ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ КІБЕРБУЛІНГУ?" в рамках проведення обласного спам-challenge ментальної стійкості українців ”Дивлюсь я на небо, та й думку гадаю" #kzpo_cpo_dor__spam

Автори роботи: Філоненко Н.М., педагог-організатор, Самохвалова Н.В., психолог, Гуржій А.Ю., медсестра ліцею.