ВІЛЬНОГІРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ  №4

ВІЛЬНОГІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Обережно! Сказ!

ПРАВИЛА ДОГЛЯДУ ЗА ДОМАШНІМИ ТВАРИНАМИ ТА БЕЗПЕЧНОГО ПОВОДЖЕННЯ З НИМИ

Мінна безпека.

Правила поведінки, які можуть вберегти життя  

 Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації. 

Чи всі українські діти знають, як діяти, коли знайшов міну? Адже окупанти, утікаючи, часто використовують для пасток різні побутові предмети, зокрема, іграшки. 

 У новому відео (https://youtu.be/698AISIpi0Y) від Dovidka.info та МінРеінтеграції на YouТube-каналі SPRAVDI пояснюємо дітям, що обачність нині на першому місці. А також розповідаємо основні правила поведінки з вибуховими предметами. Покажіть це відео вашим дітям та порадьте ознайомитись. Це може врятувати життя. 

 

Антинаркотична профілактика

Акція «16 днів проти насильства»

Щороку в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

     Якщо ви зіштовхнулися або стали безпосереднім свідком насильства, – телефонуйте у поліцію за номером 102 або особисто зверніться до управління поліції чи поліцейського офіцера громади (Володимир Будков: 0930342471).

      Отримати консультацію щодо ситуації насильства, подальших кроків, а також контакти пунктів отримання допомоги можна за телефонами «гарячих ліній»:

📞 15-47 – (Державна установа «Урядовий контактний центр») — цілодобова та безкоштовна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;

📞 0 800 500 335 або на короткий номер 116 123 (Громадська організація «Ла Страда Україна») гаряча лінія з запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерної дискримінації;

📞 0 800 213 103 контактний Центр системи безоплатної правової допомоги

тиждень безпеки дорожнього руху 

 Обережно! Газ!

 Електробезпека

 

Пам'ятка для здобувачів освіти

 

 

 Інформація з популяризації знань учнів в сфері карантину та захисту рослин

 

 Протидія шахрайствам

Наказ

про організацію та проведенння заходів

з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу

під час літніх канікул

Правила поведінки під час літніх канікул

Проект "МРІЯ" -

протидія російським окупантам в медіапросторі

створено Департаментом кіберполіції 

  Кіберполіція України створила проект «Мрія» StopRussiaChannel , який протидіє рашистам та дезінформації у медіа-просторі.

  На сьогодні проєкт «МРІЯ» складається з кількох ініціатив:

  • MRIYA (https://mriya.social) – офіційний сайт проекту;
  • «StopRussiaChannel» (https://t.me/stoprussiachannel) – основний телеграм-канал, де здійснюється комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування;
  • @stopdrugsbot (https://t.me/stopdrugsbot) – чат-бот для збору нових посилань на ворожі ресурси;
  • «Народний месник» (https://t.me/ukraine_avanger_bot) – чат-бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію;
  • та бонус – гра «Котяцький драйв» (https://bit.ly/3yBkIMW), де котики-військові, бійці територіальної оборони та поліцейські звільняють рідну землю від рашистської навали.

до уваги учнів та батьків

ПОСІБНИК З МІННОЇ БЕЗПЕКИ

  В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. Небезпека може бути там, де її не   чекаєш. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з видавництвом «Ранок» розмістило у   відкритому доступі книжку «Мінна безпека не без ПЕКа», яку важливо прочитати батькам разом із дітьми.

  Посібник у форматі коміксу роз‘яснює дитині основні правила поведінки з вибухонебезпечними предметами. Правильні дії     головних героїв у ситуаціях, пов’язаних із мінами чи вибухонебезпечними предметами, стануть взірцем для наслідування.

 Інтерактивна онлайн-книжка допоможе в ігровій формі легше засвоїти матеріал. Видання рекомендоване до читання   маленьким українцям та їхнім батькам. Розміщені інформаційні плакати допоможуть ліпше запам'ятати, що потрібно робити   у випадку, коли виявили міни, вибухонебезпечні чи підозрілі предмети.

  Завантажити видання можна безкоштовно за посиланнями:

    1 частина 

    2 частина

 Дотримуйтесь правил поведінки в небезпечних ситуаціях: це може зберегти ваше життя!

.

ПРО ПОРЯДОК ОПОВІЩЕННЯ

У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

ТЕХНОГЕННОГО ТА ВОЄННОГО ХАРАКТЕРУ.

Пам’ятка для батьків:

„Діти, Інтернет, Мобільний зв’язок”

 

здорове харчування

Мінна безпека.

Правила поведінки, які можуть вберегти життя