АТЕСТАЦІЯ -2024

09 жовтня 2024 року у закладі освіти відбулось засідання атестаційної комісії І рівня.

Відповідно до протоколу №1 засідання атестаційної комісії:

•  затверджено список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації в 2024 році, графік засідань атестаційної комісії.

• визначено, що  підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня по винесенню рішень щодо результатів атестації буде проведене 01 квітня 2024 року.

• визначений строк подання педагогічними працівниками, які атестуються в 2024 році, документів, що на їх думку свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення (у разі подання в електронній формі) – протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення списку педагогічних працівників (протоколу засідання атестаційної комісії),  які підлягають черговій атестації в 2024 році, до 16 жовтня 2023 року та впродовж п'яти днів після оприлюднення списку на позачергову атестацію на сайті закладу освіти, до 18 грудня 2023 року.

• затверджена адреса електронної пошти, у разі подання в електронній формі, документів педагогічними працівниками, що на їх думку свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення - annazhuchenya2016@ukr.net

АТЕСТАЦІЯ -2023

Зміст роботи

Відповід.

1.

Засідання атестаційної комісії  №1

1.   Затвердження  плану роботи та графіку  засідань атестаційної комісії

2. Розгляд  та затвердження списків педагогічних працівників про проходження чергової атестації та заяв про позачергову атестацію, про перенесення строку атестації, розгляд подання керівника закладу освіти  про присвоєння (підтвердження) педагогічних звань,  про присвоєння  кваліфікаційних  категорій.

3.  Розподіл  обов’язків між членами атестаційної комісії для вивчення й узагальнення досвіду роботи педагогів, які атестуються.

06.10.

2.

Засідання атестаційної комісії №2

1.  Розгляд та затвердження індивідуальних програм діяльності  педагогічних працівників.

2. Затвердження графіка проведення відкритих уроків, позакласних та виховних заходів.

27.10.

3.

Засідання атестаційної комісії № 3

1. Аналіз діяльності педагогічних працівників, які атестуються, на основі відвіданих занять, позакласних та виховних заходів.

2. Звіт керівників методичних формувань про  результати роботи з педагогічними працівниками, які атестуються

26.01.

Каморда О.В.

4.

Засідання атестаційної комісії № 4

1. Виконання індивідуальних програм діяльності  педагогічних працівників,  які атестуються

2. Ознайомлення (під підпис) та затвердження  атестаційних характеристик діяльності педагогічних працівників,  які атестуються

19.03.

5.

Засідання атестаційної комісії № 5:

Підсумки атестації педагогічних працівників:

1.  Прийняття  рішення про  присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії, присвоєння (підтвердження) педагогічних звань.

2.Про моральне заохочення педагогічних працівників  за наслідками атестації.

01.04.

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ВЧИТЕЛІВ,

ЯКІ АТЕСТУЮТЬСЯ

«КАЛЕЙДОСКОП ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ»

31 березня  2023 року у Вільногірському ліцеї №4 відбулось засідання атестаційної комісії. Цьому заходу передував творчий звіт  педагогів, які атестуються «Калейдоскоп педагогічної майстерності». Досвідчені педагоги:  Кричевська В.А., Манжула Т.Я., Соколова В.Д., Філатова К.М. та  молоді вчителі: Скляренко Л.І., Шишко А.П., поділилися своїми творчими здобутками. Оригінально, креативно, презентували досвід роботи, продемонстрували результативність професійної майстерності в міжатестаційний період та в дружній  атмосфері розкрили себе як як цікаві особистості.

Несподіваним і приємним сюрпризом стало для педагогів вітання від своїх улюблених учнів.

Тож вітаємо наших педагогів і бажаємо: не­хай ніколи не згасає у вашому серці та душі палкий вогонь творчого натхнення, любові до своєї справи, до дітей; нехай щоденно вас окрилює людське шану­вання і щира вдячність учнів!